::: تعمیرات لوازم خانگی بوش، زیمنس و آاگ ::: آدرین فیدار پارسیان ::: - عیب یابی و تعمیر کولر گازي

عیب یابی و تعمیر کولر گازي

عیب یابی و تعمیر کولر گازي

بررسی برخی از عیوب احتمالی در کولرهای گازی

عیب: سرماي کولر بیش از حد زیاد است، و علیرغم کار مداوم اتومات نمی کند.
رفع عیب: این عیب می تواند از جوش خوردن کنتاکت هاي کلید درون ترموستات باشد.
ولوم ترموستات را در جهت خلاف عقربه هاي ساعت (به سمت صفر) بچرخانید. اگر ترموستات خاموش نشد آن را تعویض کنید البته می توان قاب مخصوص ترموستات را جدا نموده با سمباده کشی سطح کنتاکت ها، از آن ها مجددا استفاده نمود اما تجربه نشان داده است کنتاکت هاي جوش خورده پس از مدت اندکی مجددا دچار همین عیب می شوند زیرا سطح پلاتین ها فرسوده شده.تعویض ترموستات منطقی تر است زیرا کار مداوم کولر به کمپرسور آسیب می رساند و در مقابل قیمت ترموستات تعمیر کمپرسور به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست.
این عیب می تواند از خروج لوله بلوي ترموستات از جایگاه خودش نیز باشد. همچنین این عیب می تواند از ایجاد حفره باریکی در سیستم گاز ترموستات نیز ایجاد شود اگر کلید ترموستات سالم است (جوش نخورده) و لوله بلو نیز در محل خودش است گاز درون ترموستات از خفره باریکی خارج شده و بناچار میبایست ترموستات را تعویض نمایید. اگر سیم بندي مدار را تغییر داده اید و یا تجدید نموده اید، یکی از احتمالات اشتباه در سیم بندي مدار است. مدار را مجددامورد بر رسی قرار دهید.
مجموعه آدرین فیدار پارسیان، آماده ارائه انواع خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی، تعمیرات لوازم خانگی و همچنین کلیه ی خدمات پس از فروش لوازم خانگی به صورت شبانه روزی می باشد.   


کلمات کليدي : , , , , , ,

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*